Oniksas. Oniksas juvelyrikoje. Oniksas ir jo savybės.

Oniksas. Oniksas juvelyrikoje. Oniksas ir jo savybės.

Oniksas plačiai paplitęs juvelyrikoje. Oniksas dažniausiai įvairiaspalvis pusbrangis akmuo. 

Oniksas

Oniksas akmuo paplitęs visame pasaulyje. Dėl savo spalvingumo naudojamas ne tik juvelyrikoje, bet ir interjeruose bei indų ir žvakidžių gamybai. Oniksas kaip akmuo puošyboje buvo vertinamas jau antikos laikas. Senovėje tikėta, kad šis akmuo gali apsaugoti nuo gyvatės ar skorpiono įkandimų, 

Oniksas dėl savo nedidelės kainos ir ryškių spalvų plačiai paplitęs juvelyrikoje. Dažniausiai oniksas derinamas su briliantais ar cirkoniais. Oniksas labai populiarus akmuo vyriškų žiedų puošybai. Visame pasaulyje labai dažnai vyriškas žiedas puošiamas juodu onikso akmeniu.

Onikso savybės 

Tikima, kad oniksas yra apsauginis akmuo. Jis rekomenduojamas verslininkams ir visiems, kurie nori save sustiprinti ar apsaugoti. Manoma, kad jis padeda ugdyti pagarbą sau, taip pat ugdyti valią ir stiprybę. Taip pat oniksas gali padėti į savo gyvenimą prisikviesti sėkmę, skatina teigiamas žmogaus savybes. Labai dažnai onikso akmuo jį nešiojančiam suteikia stabilumo jausmą bei padeda sukoncentruoti mintis. 

 

www.ekolje.lt siūlo jums įsigyti įvairių modelių vyriškų žiedų su Oniksu. Vyriškas žiedas su oniksu, tai neblėstanti elegancija.