Krikštynų dovanos. Ką dovanoti krikštynoms.

Krikštynų dovanos. Ką dovanoti krikštynoms.

Vasara ir pavasaris - krikštynų metas. Ką dovanoti krikštynoms, kad tai būtų tikrai vertinga dovana. Vertinga dovana krikštynų proga

Krikštynos ir dovanų tradicijos

Krikštynos viena sakraliausių, dažniausiai vaikų, šventė. Krikštas, pirmasis sakramentas, kurio metu nuplaunama gimtoji nuodėmė ir suteikiamas krikščioniškasis tikėjimas. 

Nuo seno gajos tradicijos krikštukui dovanoti prasmingas dovanas, turinčias tam tikrą reikšmę. Seniau tikėta, kad krikšto tėvai krikštukui turi padovanoti vilnones kojines, kad vaikas niekada nešaltų. Muilo gabalėlį, kad visada turėtų su kuo nusiprausti. Kruopų maišelį, kad niekada nealktų ir cukraus, kad košę turėtų kuo pasaldinti. Tikėta, kad padovanota šermukšnio šakelė apsaugos nuo piktų laumių, o į batelį įbėrus žiupsnelį druskos, nuo piktų akių. 

Krikštynų dovanos. Ką dovanoti krikštynoms. 

Krikštynų dovanos dažniausiai būna suasmenintos ir turinčios išliekamąją vertę, kad ūgtelėjes vaikutis, galėtų ją džiaugtis. Vienos populiariausių krikštynų dovanų yra juvelyriniai dirbiniai. Tokios dovanos ir po daug metų nepraranda vertės, o užaugęs krikštukas ją gali perduoti ir savo vaikams. 

"Koljė" salonuose Šiauliuose bei internetu ekolje.lt galite įsigyti visą auksinių bei sidabrinių bei auksinių angelų kolekciją. Ši dovana unikali, kiekvienas aneglas neša skirtingą linkėjimą bei reikšmę. Angeliuką galima išgraviruoti, jį taip dar labiau suasmenintant. Angeliukai rankų darbo, su patentuotu dizainu. 

Taip pat populiaru krikštukui dovanoti auksinę ar sidabrinę monetą ar luitelį. Tokia krikštynų dovana yra graži investicija krikštuko ateičiai. Norint dar labiau suasmeninti, galima išgraviruoti užrašą.  

Visų laikų klasika - krikštynų proga dovanoti graviruotą sidabrinį šaukštelį. Tokia dovana itin asmeniška bei unikali ir turinti išliekamą vertę. Tai taip pat labai praktiška ir ilgaamžė dovana krikštynų proga. Sidabrinių šaukštelių bei aukso monetų ir luitelių rasite visuose "Koljė" salonuose. 

"Koljė" taip pat siūlo tokius originalius dirbinius, kaip sidabriniai ar net gintariniai rožančiai. Kriktšynų proga taip pat labai originali ir vertinga dovana krikštyjamai mergaitei tikrų perlų ar gintaro karoliukai. GIntaro karoliukus galite įsigyti iš karto "Koljė" salonuose bei internetu. Perliniai karoliukai yra gaminami individualiai pagal užsakymus bei pageidavimus.