Grandinėlės pagal veido formą

Grandinėlės pagal veido formą

Grandinėlės pritaikytos prie veido formos dar labiau išryškina moters grožį

Grandinėles, kaip ir auskarus rekomenduojama derinti prie veido formos. Su grandinėle galima puikiai išryškinti gražiausias savo veido dalis.

Širdelės veido forma

Širdelės veido forma, tokia forma, kuomet siauriausia veido dalis yra smakras, o plačiausia ties skruostais. Širdelės veido formai rekomenduojamos trumpesnės grandinėlės. Tokios grandinėlės vizualiai sušvelnina apatinę smakro dalį, jį tarsi užapvalina. Rekomenduojamas ilgis 25-40cm.

Apvali veido forma

Apvali veido forma pasižymi tuo, kad ji yra maždaug vienoda tiek iš ilgio, tiek iš pločio. Veido formos tolygios, neaštrios. Tokiai veido formai labiausiai tinka ilgesnės grandinėlės. Jos vizualiai pratempia veido siluetą. Trumpos ir prie pat kaklo esančios grandinėlės gali dar labiau išryškinti veido apvalumą. Su tokia veido forma rekomenduoja rinktis 66cm ar net ilgesnes grandinėles.

Stačiakampė bei pailga veido formos

Stačiakampė veido forma pasižymi aštresniais kampais. Pailga veido forma tarsi ovali, bet šiek tiek ilgesnė. Tokioms veido formoms rekomenduojamos trumpesnės grandinėlės iki 40cm. Trumpesnės grandinėlės vizualiai sutrumpina veidą. Grandinėlės apvalumas tarsi vizualiai sumažina aštrius veido kampus.

Ovali veido forma

Ovali veido forma pasižymi proporcinga ovalia veido forma. Prie tokios veido formos galima drąsiai derinti įvairaus ilgio grandinėles.

www.ekolje.lt juvelyrai gali pagaminti rankų darbo grandinėles. Po šiuo straipsniu esančioje galerijoje nuotraukos su "Koljė" meistrų gamintomis rankų darbo grandinėlėmis.