Auskarai pagal veido formą

Auskarai pagal veido formą

Ar žinote, kad auskaraus galima rinktis pagal veido formą? Auskarai pagal veido formą

Auskarai pagal veido formą

Auskarai daugelio žmonių neatsiejama kasdienio įvaizdžio dalis. Perlų papuošalai neretai nešiojami tiek kaip išskirtinių progų (vestuvės, krikštynos) bei kasdienė puošmena.  Auskarus galima derinti ne tik prie progos bei aprangos, bet ir prie veido formos. 

Ovali veido forma. Ovalus veidas. 

Ovaliu veidu vadinama tokia veido forma, kuomet plačiausia jo vieta ties skruostais, o siaurėja ties kakta bei smakru. Tokiai veido formai galima derinti beveik visus auskarus. Su tokia veido forma nuostabiai atrodo tiek maži priglūdę auskarai, tiek dideli ir masyvūs.Vienintelė auskarų formą, kurios galbūt tam tikrais atvejais galima būtų išvengti, tai ilgi ir ploni auskarai, kurie dar labiau vizualiai pailgintų veidą. 

Trikampė veido forma. Trikampis veidas. 

Tokios veido formos išskirtinis bruožas, kad veido forma siaurėja ties smakru. Plačiausia veido vieta ties antakiais ir kakta. Žmonėms su trikampe veido forma labai tinka ovalūs ar nedideli apvalūs auskarai. Tokiam veidui nerekomenduojami smailėjantys auskarai

Pailga veido forma. Pailgas veidas. 

Ši veido forma išsiskiria tuo, kad kakta ir smakras yra labai panašaus pločio. Su tokia veido forma labai dailiai atrodo masyvūs trikampiai ar kvadratiniai auskarai. Plokšti auskarai gali dar labiau pailginti veido profilį.

Kvadratinė veido forma. Kvadratinis veidas. 

Tokia veido forma pasižymi itin tiksliomis geometrinėmis formomis. Itin tiksliomis ir tiesiomis linijomis nuo kaktos iki smakro. Kakta bei apatinis žandikaulis taip pat panašaus pločio. Su tokia veido forma labai dailiai atrodo maži, prigludę auskarai arba ilgi. Mažiausiai tokio veido formos grožį išryškina kvadratiniai auskarai su aštriais kampais. 

Apvalus veidas. Apvali veido forma. 

Tokia veido forma išskirtinė tuo, kad plačiausia vieta yra ties ausimis. Tokia veido forma turintys žmonės pasižymis apvaliais skruostais bei smakru. Su tokia veido forma itin dailiai atrodo ilgi auskarai, jie vizualiai tarsi pailgina veidą. Labai dailiai prie apvalaus veido tinka ir kvadratiniai ar trikampiai auskarai. Nerekomenduotina nešioti mažus žiedelio formos auskarus, nes jie vizualiai dar labiau suapvalina veidą. 

www.ekolje.lt jums siūlo įvairius auskarus derančius prie jūsų veido formos. Taip pat galime pagaminti auskarus pagal jūsų pageidavimus. 

Veidų iliustracijos -  „Fotolia“ iliustr. / Veido formos